המלצות לקוחותינו

"קיבלתי את הטבעת אתמול אחי ובאמת שאין לי מילים היא יצאה פשוט כלכך מדויקת וקלאסית גם מבחינת הגודל וגם מבחינת כל העבודה שלך על העיטורים וההשחרה, אין ספק שאני אחזור אליך ושאני אדאג לעוד לקוחות שיגיעו אליך! והכי חשוב השירות!! אתה אחלה גבר ונכנסת איתי לאותו ראש בשנייה והרגשתי הכי רגוע לגבי התשלום, לגבי הטבעת ולגבי המשלוח"
"תשמע כמה זמן חיפשתי צורף גבר שיבין את הראש שלי ובמחירים טובים ! יאח איזה כיף לקבל את הטבעת ! יצא מדוייק , היא בדיוק כמו שדמיינתי ורציתי שתהיה והאריזה היוקרתית בכלל הרשימה אותי ! שתדע שלא מפסיקים לתת לי מחמאות על הטבעת, עושה לי חשק לעוד אחת ! אין ספק שהראש שלי מתחיל לרוץ על הדבר הבא אצלך .."
"יש לנו סיפור של עשרות שנים במשפחה של טבעות עם אותיות הטבעת האחרונה שראיתי הייתה של סבא שלי עברו המון שנים ותמיד חלמתי לעשות אחת אבל כל מה שראיתי אף פעם לא היה זה עד שראיתי את העיצובים והעבודות של הדר, כאשר פניתי אליו קיבלתי יחס מדהים ותשומת לב ענקית לכל פרט קטן וחשוב שבסופו של דבר הפך את הטבעת ליצירת אומנות אם אתם רוצים את התכשיט שתמיד חלמתם עליו הדר הוא האיש ברור שאני מרוצה עד השמיים מהטבעת, ברור שאחזור לקנות עוד "
"תודה רבה על הכל רציתי רק להגיד לך שאני מרוצה רצח זה יצא בדוק כמו שרציתי ומעבר לזה אתה סבלני ומוכשר ברמות על תודה חבר פשוט תודה"
"הזמנתי מהבחור טבעת ייחודית וקשה לבנייה ותכנון, חייב לומר שבהתחלה חששתי אבל אז קיבלתי את הטבעת ועפתי לחלל. הגשים לי את הפנטזייה והיה הכי מקצועי לאורך כל הדרך. מומלץ ביותר."
"מעצב מהדר תכשיטים כבר כמה וכמה פעמים, כל פעם מחדש יוצא שמח מהעבודה ומהמקצועיות כמובן שגם השירות מעל ומעבר למצופה"
התכשיט הראשון שקניתי אצל הדר היה לאח שלי הגדול ומאז כל המשפחה מזמינה בקביעות! כישרון אדיר ונפש מדהימה שלמזלי פגשתי. כמובן שנזמין שוב!
"ביקשתי צמיד בהתאמה לעיצוב אישי עשוי כסף וזהב לבן, משובץ ביהלומים ואבני חן. יצא מדהים ברמות על! חוסך להבא בתור! תודה הדר על הכל"
"היה תהליך יצור מטורף של התליון המדהים הזה , היו ספקות איך יצא, איך נעשה, איזה חומרים, עלו רעיונות אחרים.. יצא מושלם!!! אתה אמן מטורף"
"הטבעת מרשימה אחי, אין מאושר ממני כרגע, המידה בדיוק! העיצוב מעל המצופה והעבודה פשוט יפיפיה!"
הטבעת לא פחות ממולשמת, ביצוע שעולה על כל דימיון. מדובר פה בן אדם שזכה לעשות מהתשוקה שלו מקצוע וזה מורגש עד לפרטים הקטנים בתכשיט. זה טבעת שניה שעשיתי אצל הדר ואני בטוח שתכשיטים אני לא אקנה במקום אחר!! הסבלנות והשירותיות שפגשתי אצלו לא פגשתי בשום מקום אחר!!
שירות מדהים , פתוח לרעיונות לעיצוב אישי , תקשורת מדהימה בנוגע להזמנה ובסהכ הכל יחס מדהים וכמובן האיכות הכי גבוהה שיש בתכשיטים בלי תחרות תודה רבה הדר.
עגלה- לקבלת ההנחה הכניסו קוד קופון NEW15 בקופה
0

רוצים לעצב תכשיט משלכם?